Kalender Til 2016

FLASHMOB
WORKSHOP
PERFORMANCE
OUTDOOR
Innspilling av Flashmob i Vestre Toten
Dato: Monday, 29 August, 2016 : 10:00 AM
Sted: Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
Friluftsfestival i Vestre Toten
Dato: Sunday, 4 September, 2016 : 10:00 AM
Sted: Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
Utendørs - Roadscape i Vestre Toten
Dato: Sunday, 4 September, 2016 : 12:00 PM
Sted: Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 5 September, 2016 : 10:00 AM
Sted: Fagernes
[ Mer Informasjon ]
Flashmob - Skaperfest
Dato: Saturday, 10 September, 2016 : 12:00 PM
Sted: Hamar Kulturhus og Maxi storsenter
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 12 September, 2016 : 10:00 AM
Sted: Fagernes
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 12 September, 2016 : 3:00 PM
Sted: Valdres Videregående skole
[ Mer Informasjon ]
Flashmob i Stange
Dato: Saturday, 17 September, 2016 : 12:00 PM
Sted: Stange togstasjon og Kønnbænd festivalen
[ Mer Informasjon ]
Prøver - Ung i Stange
Dato: Saturday, 17 September, 2016 : 12:00 PM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Flashmob
Dato: Saturday, 17 September, 2016 : 5:00 PM
Sted: Kønnbandfestivalen
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Monday, 19 September, 2016 : 9:00 AM
Sted: Nord-Aurdal barneskole
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Tuesday, 20 September, 2016 : 9:00 AM
Sted: Nord-Aurdal barneskole
[ Mer Informasjon ]
Flashmob
Dato: Tuesday, 20 September, 2016 : 4:00 PM
Sted: Gausdal
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Wednesday, 21 September, 2016 : 9:00 AM
Sted: Nord-Aurdal barneskole
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Thursday, 22 September, 2016 : 9:00 AM
Sted: Ulnes Montessoriskule/Skrautvål Montessoriskole
[ Mer Informasjon ]
Flashmob i Vestre Toten
Dato: Friday, 23 September, 2016 : 11:00 AM
Sted: Pensjonistenes Hus Raufoss - Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
Flashmob i Vestre Toten
Dato: Friday, 23 September, 2016 : 4:00 PM
Sted: Amfi - Raufoss - Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
Lærerseminar på Lillehammer
Dato: Saturday, 24 September, 2016 : 12:00 PM
Sted: Lillehammer
[ Mer Informasjon ]
Lærerseminar på Lillehammer
Dato: Sunday, 25 September, 2016 : 12:00 PM
Sted: Lillehammer
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 26 September, 2016 : 9:00 AM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 26 September, 2016 : 2:30 PM
Sted: Kongsvinger
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 26 September, 2016 : 3:00 PM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 26 September, 2016 : 6:00 PM
Sted: Nord Odal
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Tuesday, 27 September, 2016 : 9:00 AM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Tuesday, 27 September, 2016 : 10:30 AM
Sted: SAND Studio: Mileperlen
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Tuesday, 27 September, 2016 : 4:00 PM
Sted: Kulturskolen - Gausdal
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Tuesday, 27 September, 2016 : 6:30 PM
Sted: Dansesalen Hamar Kulturhus
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Wednesday, 28 September, 2016 : 9:00 AM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Wednesday, 28 September, 2016 : 10:00 AM
Sted: Nord-Odal
[ Mer Informasjon ]
Flashmob
Dato: Wednesday, 28 September, 2016 : 6:00 PM
Verksted
Dato: Thursday, 29 September, 2016 : 8:00 AM
Sted: Gausdal VGS
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Thursday, 29 September, 2016 : 10:00 AM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Thursday, 29 September, 2016 : 10:30 AM
Sted: Mileperlen
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Thursday, 29 September, 2016 : 2:30 PM
Sted: SAND Studio, Mileperlen
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Thursday, 29 September, 2016 : 5:30 PM
Sted: Kulturskolen i Gausdal
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Sunday, 2 October, 2016 : 12:00 PM
Sted: Ottestad stien
[ Mer Informasjon ]
Filminnspilling
Dato: Sunday, 2 October, 2016 : 12:00 PM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 3 October, 2016 : 9:10 AM
Sted: Hedmarktoppen FHS
[ Mer Informasjon ]
Roadscape
Dato: Thursday, 6 October, 2016 : 12:00 PM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Roadscape i Stange
Dato: Thursday, 6 October, 2016 : 12:00 PM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Dans på stien -en vandrende forestilling
Dato: Thursday, 6 October, 2016 : 6:00 PM
Sted: HIAS - Atlungstad Brenners -Stange
[ Mer Informasjon ]
Ung i Stange
Dato: Thursday, 6 October, 2016 : 6:00 PM
Sted: Ottestad-stien Stange
[ Mer Informasjon ]
Stomp-hiphop
Dato: Thursday, 6 October, 2016 : 6:00 PM
Sted: Ottestad Ungdomsskole
[ Mer Informasjon ]
Innvandringsprosjekt på Åkershagen
Dato: Thursday, 6 October, 2016 : 6:00 PM
Sted: Åkershagen
[ Mer Informasjon ]
Flashmob med WildCats
Dato: Saturday, 8 October, 2016 : 1:00 PM
Sted: Fagernes Kjøpesenter
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Monday, 10 October, 2016 : 9:00 AM
Sted: Raufoss skole
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Tuesday, 11 October, 2016 : 9:00 AM
Sted: Reinsvoll skole
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Wednesday, 12 October, 2016 : 9:00 AM
Sted: Korta skole
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Wednesday, 12 October, 2016 : 4:00 PM
Sted: Kulturhuset Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Thursday, 13 October, 2016 : 9:00 AM
Sted: Thune skole
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Friday, 14 October, 2016 : 3:00 PM
Sted: Lillehammer og Gjøvik Dansesenter
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Saturday, 15 October, 2016 : 10:00 AM
Sted: Lillehammer og Gjøvik Dansesenter
[ Mer Informasjon ]
Roadscape
Dato: Saturday, 15 October, 2016 : 12:00 PM
Sted: Nord Odal
[ Mer Informasjon ]
Flashmob - med WildCats
Dato: Saturday, 15 October, 2016 : 1:00 PM
Sted: Amfi på Leira
[ Mer Informasjon ]
Flashmob-MITT I MATFATET
Dato: Saturday, 15 October, 2016 : 2:00 PM
Sted: Vikingskipet
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Monday, 17 October, 2016 : 9:00 AM
Sted: Engjom skole, Gausdal
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Tuesday, 18 October, 2016 : 9:00 AM
Sted: Engjom skole, Gausdal
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Wednesday, 19 October, 2016 : 10:00 AM
Sted: Stange VGS
[ Mer Informasjon ]
Jam på Uno -ungdomskafe´
Dato: Thursday, 20 October, 2016 : 7:30 PM
Sted: Uno -ungdomskafe´ Stange
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Thursday, 20 October, 2016 : 11:23 PM
Sted: Follebu skole, Gausdal
[ Mer Informasjon ]
TO
Dato: Friday, 21 October, 2016 : 11:24 PM
Sted: Forset skole, Gausdal
[ Mer Informasjon ]
Flashmob - Midt i matfatet
Dato: Saturday, 22 October, 2016 : 12:00 PM
Sted: Vikingeskipet Hamar
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 24 October, 2016 : 10:00 AM
Sted: Nord Odal
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 24 October, 2016 : 10:00 AM
Sted: Fagernes
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 24 October, 2016 : 2:30 PM
Sted: Mileperlen Studio
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Monday, 24 October, 2016 : 6:00 PM
Sted: Mileperlen
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Tuesday, 25 October, 2016 : 4:15 PM
Sted: Kongsvinger
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Wednesday, 26 October, 2016 : 10:30 AM
Sted: Mileperlen
[ Mer Informasjon ]
Verksted
Dato: Wednesday, 26 October, 2016 : 4:30 PM
Sted: Mileperlen
[ Mer Informasjon ]
Roadscape
Dato: Thursday, 27 October, 2016 : 12:00 PM
Sted: Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
Historiesalong, premiere på flashmob film
Dato: Thursday, 27 October, 2016 : 6:00 PM
Sted: Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
Flashmob - med TILT Ambasadører på Kulturhuset i Fagernes
Dato: Thursday, 3 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Kulturhuset - Fagernes
[ Mer Informasjon ]
Låvedans - Stange
Dato: Friday, 4 November, 2016 : 7:00 PM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Roadscape i Stange
Dato: Tuesday, 8 November, 2016 : 10:00 AM
Sted: Stange
[ Mer Informasjon ]
Premiere Promise of Departure
Dato: Thursday, 10 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Stange, Tingvold
[ Mer Informasjon ]
Vinylsalong med Sudesh og Ella
Dato: Thursday, 10 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Friday, 11 November, 2016 : 1:00 PM
Sted: Stange, Tingvold
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Saturday, 12 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Nord Odal, Milepelen
[ Mer Informasjon ]
Flashmob - med TILT Ambasadører på Kulturhuset i Fagernes
Dato: Sunday, 13 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Kulturhuset - Fagernes
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Tuesday, 15 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Gausdal, Kulturhus
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Wednesday, 16 November, 2016 : 12:00 PM
Sted: Gausdal, Kulturhus
[ Mer Informasjon ]
Roadscape i Gausdal
Dato: Wednesday, 16 November, 2016 : 2:00 PM
Sted: Gausdal
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Thursday, 17 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Tynset, Kulturhus
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Friday, 18 November, 2016 : 11:00 AM
Sted: Tynset, Kulturhus
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Friday, 18 November, 2016 : 12:00 PM
Sted: Tynset, Kulturhus
[ Mer Informasjon ]
Roadscape i Tynset
Dato: Saturday, 19 November, 2016 : 2:00 PM
Sted: Tynset
[ Mer Informasjon ]
Reisen
Dato: Saturday, 19 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Tynset
[ Mer Informasjon ]
Roadscape i Fagernes
Dato: Monday, 21 November, 2016 : 10:00 AM
Sted: Fagernes
[ Mer Informasjon ]
Bak Speilet - i Fagernes
Dato: Monday, 21 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Kulturhuset - Fagernes
[ Mer Informasjon ]
Roadscape i Fagernes
Dato: Wednesday, 23 November, 2016 : 10:00 AM
Sted: Fagernes
[ Mer Informasjon ]
Vandreforestilling
Dato: Wednesday, 23 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Fagernes
[ Mer Informasjon ]
Bak Speilet i Hamar
Dato: Wednesday, 23 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Hamar
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Thursday, 24 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Nord-Aurdal, Fagernes Valdres museet
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Friday, 25 November, 2016 : 1:00 PM
Sted: Nord-Aurdal, Fagernes Valdresmuseet
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Saturday, 26 November, 2016 : 4:00 PM
Sted: Vestre-Toten, Raufoss Kulturhuset
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Saturday, 26 November, 2016 : 4:00 PM
Sted: Vestre-Toten, Raufoss Fyrverkeriet Kulturhuset
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Saturday, 26 November, 2016 : 6:00 PM
Sted: Fyrverkeriet Kulturhus - Raufoss Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
Roadscape
Dato: Sunday, 27 November, 2016 : 10:00 AM
Sted: Vestre Toten
[ Mer Informasjon ]
Avslutningsdisko
Dato: Saturday, 3 December, 2016 : 3:00 PM
Sted: Hamar
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure
Dato: Saturday, 3 December, 2016 : 4:30 PM
Sted: Maihaugen
[ Mer Informasjon ]