Kalender Til 2017

FLASHMOB
WORKSHOP
FORESTILLINGER
ANDRE ARRANGMENTER

[ Klikk her for regionale PDF-brosjyrer ]

blÅkkfestivalen og Bydelsdagen
Dato: Saturday, 20 May, 2017 : 4:52 PM
Sted: Fjell Skole
[ Mer Informasjon ]
Ungdomsscenen
Dato: Wednesday, 7 June, 2017 : 7:00 PM
Sted: Bakgården på Union Scene
[ Mer Informasjon ]
Cafekonsert (Brincadeira ute)
Dato: Friday, 9 June, 2017 : 7:00 PM
Lierdagene
Dato: Saturday, 10 June, 2017 : 10:00 AM
Sted: Lierbyen
[ Mer Informasjon ]
Sommerkult
Dato: Thursday, 15 June, 2017 : 4:30 PM
Sted: Kirketorget i Kongsberg
[ Mer Informasjon ]
Dansecamp i Kongsberg
Dato: Monday, 19 June, 2017 : 10:00 AM
Sted: Kongsberghallen
[ Mer Informasjon ]
Leikskeid
Dato: Saturday, 19 August, 2017 : 12:00 PM
Sted: Leikskeid
[ Mer Informasjon ]
Elvevill Aldersgrense 13 år
Dato: Saturday, 26 August, 2017 : 5:02 PM
Sted: Drammen
[ Mer Informasjon ]
Make Me Dance med lokale TILT innslag
Dato: Friday, 1 September, 2017 : 7:00 PM
Sted: Bragesalen
[ Mer Informasjon ]
Ringeriksdagene
Dato: Saturday, 2 September, 2017 : 10:00 AM
Sted: Hønefoss
[ Mer Informasjon ]
Granittrock
Dato: Saturday, 2 September, 2017 : 12:00 PM
Sted: Stovner
[ Mer Informasjon ]
"Minnenes Reise"
Dato: Thursday, 14 September, 2017 : 10:45 AM
Sted: Solstad
[ Mer Informasjon ]
"Minnenes Reise"
Dato: Thursday, 14 September, 2017 : 1:00 PM
Sted: Hvittingfoss
[ Mer Informasjon ]
"Minnenes dans"
Dato: Friday, 15 September, 2017 : 10:45 AM
Sted: Skavangertun
[ Mer Informasjon ]
"Minnenes dans"
Dato: Friday, 15 September, 2017 : 11:30 AM
"Minnenes dans"
Dato: Friday, 15 September, 2017 : 1:15 PM
Sted: Tislegård
[ Mer Informasjon ]
"Minnenes dans"
Dato: Thursday, 21 September, 2017 : 1:30 PM
Sted: Haugmotun
[ Mer Informasjon ]
Make Me Dance
Dato: Thursday, 21 September, 2017 : 7:00 PM
Sted: Lier Kulturscene
[ Mer Informasjon ]
Globus Drammen
Dato: Saturday, 23 September, 2017 : 12:00 PM
Sted: Drammen
[ Mer Informasjon ]
Vandreforestilling Hønefoss
Dato: Saturday, 23 September, 2017 : 2:00 PM
Sted: Søndre Park, Hønefoss
[ Mer Informasjon ]
Vandreforestilling i Lierbyen
Dato: Sunday, 24 September, 2017 : 12:00 PM
Sted: Hele Lier leverer denne kvelden
[ Mer Informasjon ]
"Minnenes dans"
Dato: Thursday, 28 September, 2017 : 10:30 AM
"Minnenes dans"
Dato: Thursday, 28 September, 2017 : 12:15 PM
Sted: Rjukan
[ Mer Informasjon ]
Make Me Dance
Dato: Tuesday, 24 October, 2017 : 7:00 PM
Sted: Krona - Kongsberg Musikkteater
[ Mer Informasjon ]
Workshop TILT Nordre Aker
Dato: Wednesday, 25 October, 2017 : 3:00 PM
Sted: Trikkehallen, Kjelsås.
[ Mer Informasjon ]
Verksteder og Make Me Dance
Dato: Monday, 30 October, 2017 : 7:00 PM
Sted: Ringerike
[ Mer Informasjon ]
Promise of Departure og dialogmøte ungdom
Dato: Tuesday, 31 October, 2017 : 7:00 PM
Sted: G60, Drammen
[ Mer Informasjon ]
Workshop TILT Nordre Aker
Dato: Wednesday, 1 November, 2017 : 3:00 PM
Sted: Trikkehallen, Kjelsås.
[ Mer Informasjon ]
Internasjonalt dansetreff
Dato: Wednesday, 1 November, 2017 : 6:30 PM
Sted: Bassgarasjen, Ringerike Kultursenter
[ Mer Informasjon ]
Make Me Dance
Dato: Thursday, 2 November, 2017 : 6:00 PM
Sted: Bysalen Amfi, Ringerike Kultursenter
[ Mer Informasjon ]
Make Me Dance
Dato: Thursday, 2 November, 2017 : 8:00 PM
Sted: Bysalen Amfi, Ringerike Kultursenter
[ Mer Informasjon ]
Dansecamp Hønefoss
Dato: Saturday, 4 November, 2017 : 5:36 PM
Sted: Hønefoss
[ Mer Informasjon ]
Workshop TILT Nordre Aker
Dato: Wednesday, 8 November, 2017 : 3:00 PM
Sted: Trikkehallen, Kjelsås.
[ Mer Informasjon ]
Make Me Dance med lokale TILT innslag
Dato: Thursday, 9 November, 2017 : 7:00 PM
Sted: Ål Kulturhus
[ Mer Informasjon ]
Veiledning for Dans i Dalen
Dato: Saturday, 11 November, 2017 : 11:00 AM
Sted: Trikkehallen, Kjelsås.
[ Mer Informasjon ]
Jubileumsforestilling Ål Kulturhus fyller 20 år!
Dato: Saturday, 11 November, 2017 : 6:00 PM
Sted: Ål Kulturhus
[ Mer Informasjon ]
Historiesalong
Dato: Tuesday, 14 November, 2017 : 12:00 PM
Sted: Rommen scene
[ Mer Informasjon ]
Workshop TILT Nordre Aker
Dato: Wednesday, 15 November, 2017 : 3:00 PM
Sted: Trikkehallen, Kjelsås.
[ Mer Informasjon ]
Dans i Dalen - koreografikonkurranse
Dato: Saturday, 18 November, 2017 : 7:00 PM
Sted: Rommen scene
[ Mer Informasjon ]
TILT på Sentralen #1
Dato: Saturday, 25 November, 2017 : 6:00 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Babydans
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 11:00 AM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
TILT på Sentralen #2
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 11:00 AM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Didá - Papegøyen som ikke likte løgner
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 11:30 AM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Ingenstedshuset - et verksted
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 11:30 AM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Kompaniet Babyopera/Det Norske Teatret - Drake-Zoo
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 12:00 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Jo Strømgren Kompani - Kjøkkenet
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 12:00 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Ingenstedshuset - et verksted
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 12:30 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Babydans
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 12:45 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Didá - Papegøyen som ikke likte løgner
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 1:00 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Kompaniet Babyopera/Det Norske Teatret - Drake-Zoo
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 1:30 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Ingenstedshuset - et verksted
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 1:30 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Vega Scene - Jeg er ikke her
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 2:00 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Jo Strømgren Kompani - Kjøkkenet
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 2:00 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Didá - Papegøyen som ikke likte løgner
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 2:30 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Babydans
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 2:30 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Ingenstedshuset - et verksted
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 2:30 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Ingenstedshuset - et verksted
Dato: Sunday, 26 November, 2017 : 3:30 PM
Sted: Sentralen, Oslo
[ Mer Informasjon ]
Dansecamp i Drammen
Dato: Saturday, 9 December, 2017 : 10:00 AM
Sted: Drammen
[ Mer Informasjon ]
Dansecamp i Drammen
Dato: Sunday, 10 December, 2017 : 12:00 PM
Sted: Drammen
[ Mer Informasjon ]